Gran Fira de València

#GranFiraVLC

Idiomes alternatius disponibles: Castellano English

Premis de la Batalla de Flors 2019

Diumenge 28 de juliol

Secció Especial A


Premi Extraordinari Baro de Cortes: “Galopant en la Batalla” de MARINA PUCHE.

FALLERA MAJOR INFANTIL DE VALÈNCIA I CORT D’HONOR 2019


1r premi: “València, quin orgull!” de JORDI PALANCA MARQUÉS.

FALLERA MAJOR DE VALÈNCIA I CORT D’HONOR 2019


2n premi: “#Dodo” de VTE. JULIÁN GARCÍA PASTOR.

BELLESA DEL FOC DE LES FOQUERES D’ALACANT


3r premi: “Els descendents” de CARROZAS SÁNCHEZ.

REINA DE LES FESTES DE CASTELLÓ

Secció Especial B


1r premi: “Passeig oriental” de M. TERESA MELIÁ.

FEDERACIÓ DE CASES REGIONALS


2n premi: “Jazz” de NARÁN CARROZAS.

FALLERA MAJOR DE VALÈNCIA I CORT D’HONOR 2018


3r premi: “La caseta dels jardiners” de CARROZAS RODA-GUAITA.

CARNESTOLTES DE RUSSAFA


4t premi: “Jardins de primavera” de CARROZAS AZPEITIA.

FEDERACIÓ VALENCIANA DE MOROS I CRISTIANS


5t premi: “El bosc” de CARROZAS AFDUVA.

REGINA DELS JOCS FLORALS


6é premi: “Un amor interestel·lar” de FRANCISCO TARAZONA GARCÍA.

FALLERA MAJOR INFANTIL DE VALÈNCIA I CORT D’HONOR 2018

Secció Ordinària A


1r premi: “Espases” de CARROZAS CORTÉS.

SECTOR PATRAIX


2n premi: “Carnestoltes” de CARROZAS SÁNCHEZ.

SECTOR LA ROQUETA – ARRANCAPINS


3r premi: “Barco pirata” de CARROZAS CORTÉS.

SECTOR JESUS


4t premi: “Adorns” de NARÁN CARROZAS.

SECTOR POBLATAS DEL SUD


5t premi: “Peixos” de CARROZAS CASTILLOSA.

SECTOR LA SAÏDIA


6é premi: “México lindo” de CARROZAS AFDUVA.

SECTOR PILAR – SANT FRANCESC


7é premi: “Festa a l’Índia” de CARROZAS CASTILLOSA.

SECTOR QUART – XIRIVELLA


8é premi: “Viatge a la Xina” de CARROZAS RODA-GUAITA.

SECTOR BOTÀNIC LA PETXINA


9é premi: “Cavallets blaus” de CARROZAS AFDUVA.

SECTOR MISLATA


10é premi: “Mariners” de CARROZAS AZPEITIA.

SECTOR CAMINS AL GRAU

Categoria Ordinària B


1r premi: “Dolços” de CARROZAS SÁNCHEZ.

PRESELECCIONADES CORT D’HONOR 2020


2n premi: “València” de CARROZAS SÁNCHEZ.

PRESELECCIONADES CORT D’HONOR 2020


3r premi: “Gateta presumida” de CARROZAS SÁNCHEZ.

PRESELECCIONADES CORT D’HONOR 2020


4t premi: “Ondulada” de CARROZAS AFDUVA.

PRESELECCIONADES CORT D’HONOR 2020


5t premi: “Minerva” de CARROZAS CASTILLOSA.

PRESELECCIONADES CORT D’HONOR 2020


6é premi: “De gala” de ARTE DECORATIVO J. CARRERO.

PRESELECCIONADES CORT D’HONOR 2020


7é premi: “Unicornis” de  CARROZAS AFDUVA.

PRESELECCIONADES CORT D’HONOR 2020


8é premi: “Papallones” de CARROZAS RODA-GUAITA.

PRESELECCIONADES CORT D’HONOR 2020


9é premi: “Imperial” de CARROZAS CASTILLOSA.

PRESELECCIONADES CORT D’HONOR 2020


10é premi: “Castell encantant” de CARROZAS AZPEITIA.

PRESELECCIONADES CORT D’HONOR 2020